'Mapping and Sewing Together Mythologies' FrontPage | UserLogin | FindPage | RecentChanges | SiteMap

FrontPage >> KarostaChapter >> ArMija


ArMija

Dažas lietas mainās, taču citas paliek kā bijušas vide karostā mainījusies taču militārisma klātbūtne tāpat jūtama arī šodien

tad padomju Sarkanā ArMija, tagad Latvijas ArMija

sound.jpg
sveiciens.mp3

Latviešu puiši gadu dien Latvijas armijā. Arī karostā ir ArMijas daļa un tā te var dzirdēt dziedam maršējošus jaunekļus. Nebija grūti izstāstīt ArMijas ģenerālim un puišiem pie vārtiem GPS kartēšanas principus un mūsu idejumilitāra tehnoloģija. Viss skaidrs.

Tā kā mēs gribējām ierakstīt kareivju ceļu un dziesmas par tik svarīgu jautājumu vajadzēja vienoties ar ģenerāli. Uzzinot, ka ārā ir pāris ārzemju mākslinieku, kas strādā ar gps un gprs viņš nekavējoties devās iepazīties tuvāk, sākot savu runu ar klasisko “ir gan šodien ārā skaits laiciņš. Vai ne? No kurienes tad jūs esat?

Uzzinot, ka Gabriels ir no indiāņu rezervāta Nevadas štatā, viņš apjautājas par AREA51. Andrew gan tā arī nesagaidīja ne jautājumu par skotu viskiju, ne golfu... Uz vietas tika nolemts, ka varam nākt nākamajā dienā plkt 7:00 uz rīta jundu.

sound.jpg
karogs.mp3

Ieradāmies tā laicīgāk pirms 7:00 lai nenokavētu un iekārtotos ērtāk.“karogu paceļam!” atskan komanda. Tūlīt arī tiek padota komada uz mūsu pusi,lai arī mēs pieceļamies karoga vilkšanas laikā.

pēc nelielas rīta uzrunas, komandieris liek visiem stāties ierindā un maršēt pie saviem ikdienas pienākumiem. Pienākdams mums klāt viņš jautā vai mēs visu esot izdarījuši

sound.gif
sound.jpg
dziesma-par-trini.mp3 dziesma-par-karu.mp3

Brīdi saminstinoties, ieminamies, ka gribētu to kareivju maršēšanas ceļu un dziesmas ierakstīt. Stājieties ierindā! Atskan gluži kā komanda un mēs bez iebildumiem paklausām. Un tā, iekšēji sevī ķiķinot, mēs aizmaršējam pirmās jaunkareivju rotas galā...-latviski:

-english:

Content

FrontPage

ProjectSummary
ProjektaKopsavilkums
ProjectText

KarostaChapter
InariChapter

RelatedChapters

SavieNojumi

-latviski:

SvetaNikolajaKatedrale
DusJa
ArMija
InariHotela
KaMos
SamuRadio
IvaLo

-english:

OrienTation
ComPass
OrthodoxMassKarosta
HotelliInari
PekKa
NorthernLights
BabaDusja
MilitaryMovements
GhostCongregation
AuthorsNote
SavieNojumi
KarostanKilt
DuoDji
SamiRadio
OrthodoxMassInari
HandBells
PielpajarviWildernessChurch
KarhunPesakivi
ZvaNi


Recent Changes


admin ( logout )